Våra medarbetare

VÅRA MEDARBETARE

Försäljning transportbilar

SEBASTIAN AHLBAUM
Anläggningschef transportbilar
Sebastian Ahlbaum

08-590 788 99

sebastian.ahlbaum@fordonsbolaget.se

Verkstad och reservdelar

Ulla-may Sörensson
Servicerådgivare
Ulla-May Sörensson

08 - 322 900

ullamay@fordonsbolaget.se  

Ledning

Operativ chef / COO
Christian Dovrell

08-590 788 81

christian.dovrell@fordonsbolaget.se  
Styrelseordförande
Olof Carlstoft

08-322 900

olof.carlstoft@fordonsbolaget.se  
Styrelseledamot
Lars-Johan Strand

08-322 900

lajjo.strand@fordonsbolaget.se  

Marknad

Pierre Nordstöm
Marknadschef / CMO
Pierre Nordström

08-322 900

pierre.nordstrom@fordonsbolaget.se  
Olle Olsson
Content creator
Olle olsson

08-322 900

olle.olsson@fordonsbolaget.se  
Philip Elverskog
Social media manager
Philip Elverskog

08-322 900

philip.elverskog@fordonsbolaget.se  

It

En av världens bästa angularutvecklare
Utvecklare
Nitin Sharma

08-322 900

it@fordonsbolaget.se  
Utvecklare
Vuk Samardžić

08-322 900

it@fordonsbolaget.se  
Utvecklare
Archana D.G

08-322 900

it@fordonsbolaget.se  

Ekonomi

Redovisningsekonom och HR
Marianne Gustavsson

08-590 788 93

marianne.gustavsson@fordonsbolaget.se